×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
false

به گزارش پارس نیوز، شنیده می‌شود برخی بازیکنان فوتبال در روز‌های اخیر و در مذاکرات با مدیران عامل لیگ برتری درخواست قراداد‌های دلاری داشته اند و این موضوع می‌تواند به بزرگترین چالش سال‌های اخیر فوتبال ایران تبدیل شود.

بازیکنان اسم و رسم داری در روز‌های اخیر درخواست‌های دلاری داشته اند و گفته می‌شود تعدادی از آن‌ها موفق شده اند نظر مدیران عامل که این روز‌ها حریص ترین افراد برای جذب بازیکنان مطرح هستند که بیشتر برای کارنامه موفق عمل می‌کنند تا موفقیت تیم مورد نظر؟!

درست زمانی که دلار بزرگترین معضل این روز‌های اقتصاد است و با راهکار‌های مناسب می‌توانیم آن را از چرخه اقتصاد کشور حذف کنیم،فوتبالیست‌ها با توافق مدیران عامل از این آب گل آلود ماهی می گیرند و بر آن است که مسئولان در قبال تیم‌های دولتی و غیر دولتی تحقیق و تفحص بیشتری انجام دهند.

باور این موضوع بسیار سخت است که یک مدیر ایرانی و یک بازیکن ملی درخواست دلاری برای عقد قرارداد داخلی داشته باشد.

امیدواریم این روال در فوتبال باب نشود و گرنه باید برای تیم بستن در فوتبال ایران از این به بعد بودجه را دلاری محسوب کرد و همین مانده که خیلی غیر رسمی واحد پول فوتبالیمان تغییر کند.

شاید پیشنهاد‌های حاشیه خلیج فارس در این مورد تاثیر گذار باشد و بازیکن از طرفی پول را ارزی دریافت می‌کند و از سوی دیگر در کشور خودش بازی می‌کند.

جالب است که در کشور خودمان لژیونری به فوتبالیست‌ها پول بدهیم و احتمالا تا چندی دیگر جریمه‌های فدراسونی هم دلاری اخذ می‌شود!

این موضوع قطع به یقین از سوی بازیکنان، مدیران برنامه و مدیر عامل‌ها تکذیب خواهد شد چرا که اسناد این اتفاقات محسوس نیست و نخواهد بود.

 


  • حسن زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا قرارداد بازیکنان داخلی بازیکنان تیم فوتبال استقلال به ریال بسته شده یا دلار بیان کرد: تمامی قرارداد‌های بازیکنان داخلی استقلال بر اساس ریال منعقد شده است. به جز خارجی‌های تیم اصلا امکان ندارد قرارداد بازیکنانمان را به دلار منعقد کنیم و به طور حتم هر گونه اقدامی در این زمینه صورت بگیرد برخورد می‌کنیم.
  • رضا درویش مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: اولین بار است می‌شنوم که بازیکنان ایرانی برای عقد قرارداد شرط کنند مبلغ قراردادشان به دلار باشد. اگر هم چنین درخواستی مطرح شود مطمئن باشید در این وضعیت بد اقتصادی هیچ مدیر باشگاهی چنین کاری انجام‌نمی دهد.
  • محمد رضا طهماسبی سرپرست باشگاه فوتبال پیکان گفت: قرارداد تمام بازیکنان  برحسب پول رایج کشور بسته شده است. با توجه به مشکلات تهیه ارز و حواشی آن قرارداد بازیکنان خارجی نیز بر حسب پول رایج کشور پرداخت خواهد شد.

 

منبع خبر :
باشگاه خبرنگاران جوان

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true