×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
false

به گزارش ترجمان صبح، ، محمدرضا پورمحمدی در این نشست بر ایجاد شبکه و سیستم جامع توزیع در سطح ملی و استانی تاکید کرد و گفت: تحریم ها فرصتی برای شبکه سازی در زمینه توزیع کالاهای اساسی است.
وی با اشاره به توزیع برخی از اقلام اساسی با قیمت پائین در بازار، گفت: بخش عمده این اقلام بین اقشار نیازمند توزیع می شود و باید نظارت جدی صورت گیرد تا حاشیه ها مانع از توزیع مناسب آنها نشود.
استاندار آذربایجان شرقی افزود: توزیع اقلام اساسی در هفته های اخیر، تاثیر ملموسی بر وضعیت بازار نداشته و این نشان می دهد که در کیفیت توزیع نیز باید دقت شود.
وی با اشاره به اینکه بخشی از گرانی ها ناشی از جو روانی است، افزود: تامین کالاهای اساسی در اولویت نخست است و در مورد قیمت کالاها نیز باید از روش هایی که موجب افزایش قیمت و ملتهب شدن بازار می شود خودداری شود.
پورمحمدی اضافه کرد: اگر نهاده ها و مواد اولیه تولید قیمت مشخص داشته باشد می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت کالاهای نهایی نیز مشخص باشد.
در این نشست گزارش سازمان های مسئول در خصوص تولید، تامین و توزیع اقلام اساسی و محصولات کشاورزی مورد نیاز مردم در بازار و همچنین روند تامین و توزیع میوه شب عید ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true